Семінар «Визнання результатів академічної мобільності»
14 листопада 2024 року, відбувся практичний семінар, організований командою Центру міжнародної співпраці для деканів та заступників деканів з міжнародної роботи НТУ «Дніпровська політехніка». Мета семінару — систематизувати наявні знання учасників, допомогти їм краще зрозуміти процес визнання результатів академічної мобільності та розглянути останні зміни.
До заходу долучились представники усіх 10-х факультетів НТУ «Дніпровська політехніка», міжгалузевого інституту безперервної очно-дистанційної освіти (МІБО) та відділу аспірантури та докторантури, зацікавлених в оптимізації внутрішніх процесів міжнародної складової роботи.
Із вітальним словом до учасників семінару звернувся проректор з перспективного розвитку Микола Трегуб, під час якого підкреслив важливість міжнародної співпраці та поділився подальшими планами з інтернаціоналізації університету.
Представники Центру міжнародної співпраці Ксенія Тюхменьова та Наталія Голуб поділились з учасниками важливими аспектами процедури визнання результатів, отриманих здобувачами в партнерських університетах під час академічної мобільності.
Зокрема, говорили про:
• положення, на які варто спиратись під час виконання процедури;
• зони відповідальності структурних підрозділів НТУ «Дніпровська політехніка»;
• особливості перезарахування дисциплін;
• документи, які супроводжують процес визнання результатів мобільності.
Юлія Заболотна, начальник навчально-методичного відділу НТУ «Дніпровська політехніка», підкреслила важливість процедури визнання результатів академічного мобільності та закликала учасників до активної співпраці.
Формат QA-сесії виявився надзвичайно плідним: під час активної дискусії окреслили ключові проблеми та сформували покроковий план їх вирішення. Це допомогло глибше зрозуміти потреби представників факультетів та забезпечити ще більш узгоджене визнання міжнародного досвіду.
Семінар вкотре продемонстрував готовність представників НТУ «Дніпровська політехніка» до вдосконалення внутрішніх процесів, що посилюють міжнародну співпрацю та сприяють інтеграції в глобальну академічну спільноту.